CR101-25AE
OhmiteOhmite
CR101-25AE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CR101-25AE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI
Foi de date: CR101-25AE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CR101-25AE
Număr parc CR101-25AE Producător Ohmite
Descriere ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49877 pcs Fișa cu date CR101-25AE.pdf
Lăţime 1.969" (50.00mm) Tip Board Level, Vertical
Rezistența termică @ Natural 7.60°C/W Rezistența termică @ Air Forced Flow -
Formă Rectangular, Fins Serie CR
Power Dissipation @ Creșterea temperaturii - Pachetul răcit TO-101
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Finisare material Black Anodized
Material Aluminum Alloy Lungime 0.984" (25.00mm)