CCU5031E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCU5031E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului POT 50K OHM 2W CARBON LINEAR
Foi de date: CCU5031E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCU5031E
Număr parc CCU5031E Producător Ohmite
Descriere POT 50K OHM 2W CARBON LINEAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1377 pcs Fișa cu date CCU5031E.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Solder Lug
Coeficientul de temperatură - țuguia Linear
Dimensiune - Corp Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm) Serie CCU
Rotație 312° Material rezistiv Carbon
Rezistență (Ohms) 50k Putere (Wați) 2W
ambalare Bulk Alte nume OHCCU5031E
OHCCU5031E-ND
Numărul de viraje 1 Numărul de bande 2
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 50k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Bucșă filetată 3/8-32 Construit în Switch None
Tip de ajustare User Defined Tipul actuatorului Round
Lungimea actuatorului 2.000" (50.80mm) Diametrul acționării 0.250" (6.35mm)