C300KR20E
OhmiteOhmite
C300KR20E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C300KR20E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.2 OHM 10% 300W
Foi de date: C300KR20E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C300KR20E
Număr parc C300KR20E Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 0.2 OHM 10% 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2391 pcs Fișa cu date C300KR20E.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Serie Corrib®280
Rezistenţă 200 mOhms Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 400°C Caracteristică de montare Brackets (not included)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 200 mOhms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound