BAB116025R0KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BAB116025R0KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului 25 OHMS 10% 500 WATT CASE
Foi de date: BAB116025R0KE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BAB116025R0KE
Număr parc BAB116025R0KE Producător Ohmite
Descriere 25 OHMS 10% 500 WATT CASE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1522 pcs Fișa cu date BAB116025R0KE.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 6.299" L x 3.740" W (160.00mm x 95.00mm) Serie BA
Rezistenţă 25 Ohms Putere (Wați) 500W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Rectangular Case
Temperatura de Operare - Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Wire Leads Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 25 Ohms ±10% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor
Compoziţie Wirewound Acoperire, Tipul carcasei Aluminum
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BAB326610R0KE
BAB326610R0KE
Producători: Ohmite
Descriere: 10 OHMS 10% 1000 WATT CASE
In stoc: 883 pcs
Descarca: BAB326610R0KE.pdf
RFQ
Producători: Ohmite
Descriere: 15 OHMS 10% 1000 WATT CASE
In stoc: 914 pcs
Descarca: BAB326615R0KE.pdf
RFQ
BAB-1
BAB-1
Producători: Essentra Components
Descriere: FOOT CYLINDRICAL 0.472" DIA BLK