B20J10KE
OhmiteOhmite
B20J10KE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B20J10KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 10K OHM 20W 5% AXIAL
Foi de date: B20J10KE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B20J10KE
Număr parc B20J10KE Producător Ohmite
Descriere RES 10K OHM 20W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11735 pcs Fișa cu date B20J10KE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Serie Brown Devil® 200 Rezistenţă 10 kOhms
Putere (Wați) 20W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound