50/100MNJ100RDE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 50/100MNJ100RDE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 100 OHM 5% 100W
Foi de date: 50/100MNJ100RDE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 50/100MNJ100RDE
Număr parc 50/100MNJ100RDE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 100 OHM 5% 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5933 pcs Fișa cu date 50/100MNJ100RDE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 3.688" L x 0.750" W (93.68mm x 19.05mm) Serie Metalohm
Rezistenţă 100 Ohms Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Alte nume OH50/100MNJ100RDE
OH50/100MNJ100RDE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.750" (19.05mm) Caracteristici Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 100 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor