25J1K25E
OhmiteOhmite
25J1K25E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25J1K25E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 1.25K OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: 25J1K25E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25J1K25E
Număr parc 25J1K25E Producător Ohmite
Descriere RES 1.25K OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71476 pcs Fișa cu date 25J1K25E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia x 1.016" L (7.00mm x 25.80mm)
Serie 20 Rezistenţă 1.25 kOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 1.25 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
25J1K2
25J1K2
Producători: Ohmite
Descriere: RES 1.2K OHM 5W 5% AXIAL
In stoc: 56952 pcs
Descarca: 25J1K2.pdf
RFQ
25J1K8
25J1K8
Producători: Ohmite
Descriere: RES 1.8K OHM 5W 5% AXIAL
In stoc: 59373 pcs
Descarca: 25J1K8.pdf
RFQ
25J1K0E
25J1K0E
Descriere: RES 1K OHM 5W 5% AXIAL
Descarca: 25J1K0E.pdf
25J1K75
25J1K75
Descriere: RES 1.75K OHM 5W 5% AXIAL
Descarca: 25J1K75.pdf
25J1K5
25J1K5
Descriere: RES 1.5K OHM 5W 5% AXIAL
Descarca: 25J1K5.pdf
25J1K5E
25J1K5E
Descarca: 25J1K5E.pdf
25J1K0
25J1K0
Descarca: 25J1K0.pdf
25J1K1E
25J1K1E
Descriere: RES 1.1K OHM 5W 5% AXIAL
Descarca: 25J1K1E.pdf
25J1K25
25J1K25
Descriere: RES 1.25K OHM 5W 5% AXIAL
Descarca: 25J1K25.pdf
25J1K75E
25J1K75E
Descarca: 25J1K75E.pdf
25J1K1
25J1K1
Descarca: 25J1K1.pdf
25J1K2E
25J1K2E
Descarca: 25J1K2E.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW