PDSP2112
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PDSP2112
Producator / Marca: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Descrierea produsului DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 HER
Foi de date: PDSP2112.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PDSP2112
Număr parc PDSP2112 Producător OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
cantitate valabila 5306 pcs Fișa cu date PDSP2112.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (tip) - Dimensiune / Dimensiune 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Serie Alphanumeric Programmable Display™ Alte nume Q68000A8504
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 330µcd
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Conexiune internă -
Interfață Parallel, 8-Bit descriere detaliata Dot Matrix Display Module 5 x 7 Red Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)