| Număr parc | GW CSSRM2.PM-N3N5-A232-1-700-R18 | Producător | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
|---|---|---|---|
| Descriere | OSLON SQUARE 5700K | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 95868 pcs | Fișa cu date | |
| Tensiune - înainte (Vf) (tip) | 2.8V | Unghi de vedere | 120° |
| Rezistența termică a pachetului | 2.1°C/W | Pachetul dispozitivului furnizor | SMD |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | Serie | OSLON® Square |
| Tipul de montare | Surface Mount | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 2 (1 Year) |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.088" (2.24mm) | Flux @ 85 ° C, Test curent | 315 lm (300 lm ~ 330 lm) |
| Flux @ 25 ° C, Test curent | - | descriere detaliata | LED Lighting OSLON® Square White, Cool 5700K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) |
| Test curent | 700mA | Curent - Max | 1.8A |