| Număr parc | GW CSSRM1.PC-MUNQ-5H7I-1-700-R18 | Producător | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
|---|---|---|---|
| cantitate valabila | 87317 pcs | Fișa cu date | GW CSSRM1.PC-MUNQ-5H7I-1-700-R18.pdf |
| Tensiune - înainte (Vf) (tip) | 2.8V | Unghi de vedere | 120° |
| Rezistența termică a pachetului | 3°C/W | Pachetul dispozitivului furnizor | SMD |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | Serie | OSLON® Square |
| ambalare | Tape & Reel (TR) | Pachet / Caz | 1212 (3030 Metric) |
Tipul de montare | Surface Mount |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Înălțime - așezată (Max) | 0.077" (1.95mm) |
| Flux @ 85 ° C, Test curent | 295 lm (259 lm ~ 330 lm) | Flux @ 25 ° C, Test curent | - |
| descriere detaliata | LED Lighting OSLON® Square White, Cool 5000K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) | Test curent | 700mA |
| Curent - Max | 1.8A | Culoare | White, Cool |