62400-4-SW
O.C. White Co.O.C. White Co.
62400-4-SW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 62400-4-SW
Producator / Marca: O.C. White Co.
Descrierea produsului LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
Foi de date: 62400-4-SW.pdf
Starea stocului 173 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 173 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 62400-4-SW
Număr parc 62400-4-SW Producător O.C. White Co.
Descriere LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 173 pcs Fișa cu date 62400-4-SW.pdf
Greutate - Voltaj 100 ~ 240V
Serie Green-Lite™ Alte nume 1844-1045
Tipul de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Stilul / dimensiunea obiectivului 4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter Tip lămpi / lămpi Lamp, Magnifier
Lungimea cablurilor - Culoare White
Bec LED, White Braţ 43.00" (1092.2mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
62400-4-MW
62400-4-MW
Producători: O.C. White Co.
Descriere: LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
In stoc: 177 pcs
Descarca: 62400-4-MW.pdf
RFQ
Producători: Wurth Electronics
Descriere: CONN HEADR 8POS 2MM VERT T/H
In stoc: 54838 pcs
Descarca:
RFQ
62400-4-CM
62400-4-CM
Producători: O.C. White Co.
In stoc: 207 pcs
Descarca: 62400-4-CM.pdf
Producători: Amphenol FCI
Descriere: METRAL CODING KEY BLUE
In stoc: 231892 pcs
Descarca:
Producători: Wurth Electronics
Descriere: CONN FEM HSING 8POS 2MM DL ROW
62400-4-RG
62400-4-RG
In stoc: 205 pcs
Descarca: 62400-4-RG.pdf
62401-001LF
62401-001LF
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN HEADR 8POS 2MM R/A T/H