42400-4-SW
O.C. White Co.O.C. White Co.
42400-4-SW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 42400-4-SW
Producator / Marca: O.C. White Co.
Descrierea produsului LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP
Foi de date: 42400-4-SW.pdf
Starea stocului 212 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 212 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 42400-4-SW
Număr parc 42400-4-SW Producător O.C. White Co.
Descriere LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 212 pcs Fișa cu date 42400-4-SW.pdf
Greutate - Voltaj 100 ~ 240V
Serie Green-Lite™ Alte nume 1844-1028
Tipul de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Stilul / dimensiunea obiectivului 4 Diopter (2x), 6.00" (152.40mm) Diameter Tip lămpi / lămpi Lamp, Magnifier
Lungimea cablurilor - Culoare White
Bec LED, White Braţ 43.00" (1092.2mm)