822BR26-213R001
NorCompNorComp
NorComp
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 822BR26-213R001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR
Foi de date: 822BR26-213R001.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 865 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 822BR26-213R001
Număr parc 822BR26-213R001 Producător NorComp
Descriere CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 865 pcs Fișa cu date 822BR26-213R001.pdf
Voltaj 315V terminare Solder
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți - Shell Material Brass
Shell Finish Nickel Serie QUIK-LOQ™ 822B
ambalare Tray Orientare Keyed
Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Ratingul curent 2A Materiale de contact Copper Alloy