780-M15-103L001
NorCompNorComp
780-M15-103L001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 780-M15-103L001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date: 1.780-M15-103L001.pdf2.780-M15-103L001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
110 pcs
330 pcs
550 pcs
1100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 780-M15-103L001
Număr parc 780-M15-103L001 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13489 pcs Fișa cu date 1.780-M15-103L001.pdf2.780-M15-103L001.pdf
Sârmă ecartament 24-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 1 (DE, E) High Density
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie Seal-D 780-M
ambalare Tray Alte nume 780M15103L001
NOR1018
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal
Materiale de contact Brass Formular de contact Machined
Contactați Finish Thickness Flash Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub, High Density
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
780-M15-113R051
780-M15-113R051
Producători: NorComp
Descriere: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
In stoc: 10126 pcs
Descarca: 780-M15-113R051.pdf
RFQ
780 SL078
780 SL078
Producători: Alpha Wire
Descriere: CORD 125V 18AWG 3ELEM SLA 25PC
In stoc: 3763 pcs
Descarca: 780 SL078.pdf
RFQ
780
Producători: 3M
Descriere: WIRE STRIPPING TOOL REF
Descarca: 780.pdf
780-C
780-C
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: BUMPER CYLIN 0.375" DIA CLEAR
Descarca: 780-C.pdf
780-M15-203L001
780-M15-203L001
Producători: NorComp
Descriere: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Descarca: 780-M15-203L001.pdf
Producători: CNC Tech
Descriere: CBL KEYBRD EXT MINI 6PIN M-F 2M
Descarca: 780-10063-00200.pdf
780-M15-113R001
780-M15-113R001
Descarca: 780-M15-113R001.pdf
780-M15-103L011
780-M15-103L011
Descarca: 780-M15-103L011.pdf
780-B
780-B
Descriere: BUMPER CYLIN 0.375" DIA BLACK
Descarca: 780-B.pdf
Descarca: 780-M15-203L011.pdf
780-M15-113R011
780-M15-113R011
Descarca: 780-M15-113R011.pdf
780
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: CONN PLUG MONO 3.55MM 2COND
Descarca: 780.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW