772-E25-113R051
NorCompNorComp
772-E25-113R051 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 772-E25-113R051
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Foi de date: 1.772-E25-113R051.pdf2.772-E25-113R051.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 772-E25-113R051
Număr parc 772-E25-113R051 Producător NorComp
cantitate valabila 10186 pcs Fișa cu date 1.772-E25-113R051.pdf2.772-E25-113R051.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie Seal-D 772-E
ambalare Tray Alte nume 772E25113R051
NOR1063
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul carcasei Polyamide (PA6T), Nylon 6T Flansa Caracteristică Board Side (4-40)
Caracteristici Board Lock, Grounding Indents descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal