180-M15-213R001
NorCompNorComp
180-M15-213R001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 180-M15-213R001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Foi de date: 180-M15-213R001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 180-M15-213R001
Număr parc 180-M15-213R001 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14466 pcs Fișa cu date 180-M15-213R001.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 1 (DE, E) High Density
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie 180-M, M Series
ambalare Tray Alte nume 180-M1501DFN
180M15213R001
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polyamide (PA9T), Nylon 9T Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici Shielded descriere detaliata 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal