177-015-110-S81
NorCompNorComp
NorComp
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 177-015-110-S81
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Foi de date: 177-015-110-S81.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 177-015-110-S81
Număr parc 177-015-110-S81 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2897 pcs Fișa cu date 177-015-110-S81.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish - Serie 177
ambalare - Alte nume 177015110S81
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyester, Glass Filled
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (4-40) Caracteristici Board Lock
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Phosphor Bronze
Formular de contact - Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui 0.590" (14.99mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: NorComp
Descriere: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
In stoc: 6209 pcs
Descarca: 177-015-112-381.pdf
RFQ
177-015-110-S61
177-015-110-S61
Producători: NorComp
In stoc: 3951 pcs
Descarca: 177-015-110-S61.pdf
RFQ
Descriere: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
Descarca: 177-009-212-381.pdf
177-015-110-S71
177-015-110-S71
Descarca: 177-015-110-S71.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW