174-E37-213R001
NorCompNorComp
174-E37-213R001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 174-E37-213R001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.174-E37-213R001.pdf2.174-E37-213R001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 174-E37-213R001
Număr parc 174-E37-213R001 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8234 pcs Fișa cu date 1.174-E37-213R001.pdf2.174-E37-213R001.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie 174-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 1174-137FEA
174E37213R001
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Brass
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub Culoare White
Spațierea spatelui 0.370" (9.40mm)