173-E50-111R241
NorCompNorComp
173-E50-111R241 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 173-E50-111R241
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.173-E50-111R241.pdf2.173-E50-111R241.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 173-E50-111R241
Număr parc 173-E50-111R241 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4648 pcs Fișa cu date 1.173-E50-111R241.pdf2.173-E50-111R241.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Serie 173-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 1173-250MEA
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flansa Caracteristică Mating Side, Standard Screws (4-40) Caracteristici Mounting Brackets
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Brass
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub Culoare White
Spațierea spatelui 0.283" (7.20mm)