173-E37-111R001
NorCompNorComp
173-E37-111R001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 173-E37-111R001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.173-E37-111R001.pdf2.173-E37-111R001.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 173-E37-111R001
Număr parc 173-E37-111R001 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4343 pcs Fișa cu date 1.173-E37-111R001.pdf2.173-E37-111R001.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Serie 173-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 1173-37MEA
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Brass
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub Culoare White
Spațierea spatelui 0.283" (7.20mm)