172-E50-211-911
NorCompNorComp
172-E50-211-911 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E50-211-911
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 172-E50-211-911
Număr parc 172-E50-211-911 Producător NorComp
cantitate valabila 4957 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Serie 172-E
ambalare - Alte nume 126E09F
126E09F-ND
1950FE
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT)
descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 5A