172-E50-202R001
NorCompNorComp
172-E50-202R001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E50-202R001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Foi de date: 172-E50-202R001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 172-E50-202R001
Număr parc 172-E50-202R001 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8179 pcs Fișa cu date 172-E50-202R001.pdf
Sârmă ecartament 20-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated Serie 172-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 1150FER
172E50202R001
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal