172-E37-113R051
NorCompNorComp
NorComp
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E37-113R051
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: 172-E37-113R051.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
240 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 172-E37-113R051
Număr parc 172-E37-113R051 Producător NorComp
cantitate valabila 13962 pcs Fișa cu date 172-E37-113R051.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj 500V
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie 172-E, M Series
ambalare Bulk Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polyamide (PA6T), Nylon 6T Flansa Caracteristică Board Side (4-40)
Caracteristici Board Lock, Grounding Indents descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal