172-E25-203R001
NorCompNorComp
172-E25-203R001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E25-203R001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Foi de date: 1.172-E25-203R001.pdf2.172-E25-203R001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 172-E25-203R001
Număr parc 172-E25-203R001 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15108 pcs Fișa cu date 1.172-E25-203R001.pdf2.172-E25-203R001.pdf
Sârmă ecartament 20-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie 172-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 1125FEA
172E25203R001
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal