172-E25-102-911
NorCompNorComp
172-E25-102-911 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E25-102-911
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Foi de date: 172-E25-102-911.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 172-E25-102-911
Număr parc 172-E25-102-911 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4870 pcs Fișa cu date 172-E25-102-911.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated Serie 172-E
ambalare - Alte nume 102925ME
46E09M
46E09M-ND
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT)
descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A