171-037-203L001
NorCompNorComp
171-037-203L001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 171-037-203L001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Foi de date: 1.171-037-203L001.pdf2.171-037-203L001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 171-037-203L001
Număr parc 171-037-203L001 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35058 pcs Fișa cu date 1.171-037-203L001.pdf2.171-037-203L001.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie 171
ambalare Tray Alte nume 171037203L001
237FE
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal