171-037-113R001
NorCompNorComp
171-037-113R001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 171-037-113R001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: 1.171-037-113R001.pdf2.171-037-113R001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 171-037-113R001
Număr parc 171-037-113R001 Producător NorComp
cantitate valabila 18191 pcs Fișa cu date 1.171-037-113R001.pdf2.171-037-113R001.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie 171
ambalare Tray Alte nume 171037113R001
4237ME
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polyamide (PA9T), Nylon 9T Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal