MVA35VC331MJ10TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVA35VC331MJ10TP
Producator / Marca: Nippon Chemi-Con
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Foi de date: MVA35VC331MJ10TP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MVA35VC331MJ10TP
Număr parc MVA35VC331MJ10TP Producător Nippon Chemi-Con
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3800 pcs Fișa cu date MVA35VC331MJ10TP.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie MVA Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 703 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 703 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose