MVA16VC151MF80TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVA16VC151MF80TP
Producator / Marca: Nippon Chemi-Con
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Foi de date: MVA16VC151MF80TP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MVA16VC151MF80TP
Număr parc MVA16VC151MF80TP Producător Nippon Chemi-Con
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4120 pcs Fișa cu date MVA16VC151MF80TP.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie MVA Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.873 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.873 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose