EMVH100ADA331MJA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVH100ADA331MJA0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EMVH100ADA331MJA0G
Producator / Marca: Nippon Chemi-Con
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Foi de date: EMVH100ADA331MJA0G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EMVH100ADA331MJA0G
Număr parc EMVH100ADA331MJA0G Producător Nippon Chemi-Con
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 213239 pcs Fișa cu date EMVH100ADA331MJA0G.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie Alchip™- MVH Ripple Current @ Low Frequency 275.28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 296mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 565-2287-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 300 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 330µF Aplicații Automotive