EMVE100ADA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVE100ADA331MHA0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EMVE100ADA331MHA0G
Producator / Marca: Nippon Chemi-Con
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Foi de date: EMVE100ADA331MHA0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EMVE100ADA331MHA0G
Număr parc EMVE100ADA331MHA0G Producător Nippon Chemi-Con
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 372110 pcs Fișa cu date EMVE100ADA331MHA0G.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie Alchip™- MVE Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 565-2191-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 330µF