APSC160ELL331MJC5S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APSC160ELL331MJC5S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APSC160ELL331MJC5S
Producator / Marca: Nippon Chemi-Con
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Foi de date: APSC160ELL331MJC5S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APSC160ELL331MJC5S
Număr parc APSC160ELL331MJC5S Producător Nippon Chemi-Con
Descriere CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62408 pcs Fișa cu date APSC160ELL331MJC5S.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie NPCAP™-PSC
Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 565-3233 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 mOhm descriere detaliata 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose