UWZ1H470MCL1GS
NichiconNichicon
UWZ1H470MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UWZ1H470MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Foi de date: 1.UWZ1H470MCL1GS.pdf2.UWZ1H470MCL1GS.pdf3.UWZ1H470MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UWZ1H470MCL1GS
Număr parc UWZ1H470MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UWZ Ripple Current @ Low Frequency 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 94.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9944-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF