UWZ1E221MCL1GS
NichiconNichicon
UWZ1E221MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UWZ1E221MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Foi de date: 1.UWZ1E221MCL1GS.pdf2.UWZ1E221MCL1GS.pdf3.UWZ1E221MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UWZ1E221MCL1GS
Număr parc UWZ1E221MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UWZ Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 232.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9934-2
UWZ1E221MCL1GS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF