UWT0J152MNL1GS
NichiconNichicon
UWT0J152MNL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UWT0J152MNL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.UWT0J152MNL1GS.pdf2.UWT0J152MNL1GS.pdf3.UWT0J152MNL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UWT0J152MNL1GS
Număr parc UWT0J152MNL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UWT Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 465mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-2161-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 1500µF