UWG1A151MCL1GS
NichiconNichicon
UWG1A151MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UWG1A151MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
Foi de date: 1.UWG1A151MCL1GS.pdf2.UWG1A151MCL1GS.pdf3.UWG1A151MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UWG1A151MCL1GS
Număr parc UWG1A151MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UWG Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9739-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 400 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose