UVZ2C4R7MED1TD
NichiconNichicon
UVZ2C4R7MED1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ2C4R7MED1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ2C4R7MED1TD.pdf2.UVZ2C4R7MED1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ2C4R7MED1TD
Număr parc UVZ2C4R7MED1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1333083 pcs Fișa cu date 1.UVZ2C4R7MED1TD.pdf2.UVZ2C4R7MED1TD.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-13522-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVZ2C4R7MEH
UVZ2C4R7MEH
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
In stoc: 4901 pcs
Descarca: UVZ2C4R7MEH.pdf
RFQ
UVZ2C470MHH
UVZ2C470MHH
Producători: Nichicon
In stoc: 5069 pcs
Descarca: UVZ2C470MHH.pdf
RFQ
UVZ2C4R7MED
UVZ2C4R7MED