UVZ2A332MRD
NichiconNichicon
UVZ2A332MRD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ2A332MRD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ2A332MRD.pdf2.UVZ2A332MRD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ2A332MRD
Număr parc UVZ2A332MRD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18397 pcs Fișa cu date 1.UVZ2A332MRD.pdf2.UVZ2A332MRD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 2.07A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3805A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1382
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.492" (12.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 3300µF