UVZ1V472MHH
NichiconNichicon
UVZ1V472MHH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ1V472MHH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ1V472MHH.pdf2.UVZ1V472MHH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVZ1V472MHH
Număr parc UVZ1V472MHH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3496 pcs Fișa cu date 1.UVZ1V472MHH.pdf2.UVZ1V472MHH.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 1.91A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1965A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose