UVZ1V103MRH
NichiconNichicon
UVZ1V103MRH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ1V103MRH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ1V103MRH.pdf2.UVZ1V103MRH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVZ1V103MRH
Număr parc UVZ1V103MRH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4338 pcs Fișa cu date 1.UVZ1V103MRH.pdf2.UVZ1V103MRH.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 2.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.0475A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10000µF Aplicații General Purpose