UVZ1HR33MDH
NichiconNichicon
UVZ1HR33MDH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ1HR33MDH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ1HR33MDH.pdf2.UVZ1HR33MDH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVZ1HR33MDH
Număr parc UVZ1HR33MDH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2948 pcs Fișa cu date 1.UVZ1HR33MDH.pdf2.UVZ1HR33MDH.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 4.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.6mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 0.33µF Aplicații General Purpose