UVZ1E221MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ1E221MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ1E221MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ1E221MPD1TD.pdf2.UVZ1E221MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ1E221MPD1TD
Număr parc UVZ1E221MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1115133 pcs Fișa cu date 1.UVZ1E221MPD1TD.pdf2.UVZ1E221MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13454-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF