UVZ1C223MRD
NichiconNichicon
UVZ1C223MRD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ1C223MRD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22000UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ1C223MRD.pdf2.UVZ1C223MRD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ1C223MRD
Număr parc UVZ1C223MRD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22000UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23117 pcs Fișa cu date 1.UVZ1C223MRD.pdf2.UVZ1C223MRD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1294
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 22000µF