UVZ1A103MHD
NichiconNichicon
UVZ1A103MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ1A103MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ1A103MHD.pdf2.UVZ1A103MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ1A103MHD
Număr parc UVZ1A103MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53260 pcs Fișa cu date 1.UVZ1A103MHD.pdf2.UVZ1A103MHD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 1.89A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1735A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1275
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 10000µF