UVZ0J472MHD
NichiconNichicon
UVZ0J472MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ0J472MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ0J472MHD.pdf2.UVZ0J472MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ0J472MHD
Număr parc UVZ0J472MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 131792 pcs Fișa cu date 1.UVZ0J472MHD.pdf2.UVZ0J472MHD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2535A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1257
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 4700µF