UVY2E330MPD1TD
NichiconNichicon
UVY2E330MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVY2E330MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UVY2E330MPD1TD.pdf2.UVY2E330MPD1TD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UVY2E330MPD1TD
Număr parc UVY2E330MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136179 pcs Fișa cu date 1.UVY2E330MPD1TD.pdf2.UVY2E330MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UVY Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 224mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12984-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF