UVY2A0R1MDD
NichiconNichicon
UVY2A0R1MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVY2A0R1MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UVY2A0R1MDD.pdf2.UVY2A0R1MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVY2A0R1MDD
Număr parc UVY2A0R1MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1559161 pcs Fișa cu date 1.UVY2A0R1MDD.pdf2.UVY2A0R1MDD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVY Ripple Current @ Low Frequency 1.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 0.1µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVY2A0R1MDD1TD
UVY2A0R1MDD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL