UVY1A222MPD
NichiconNichicon
UVY1A222MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVY1A222MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UVY1A222MPD.pdf2.UVY1A222MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVY1A222MPD
Număr parc UVY1A222MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 132063 pcs Fișa cu date 1.UVY1A222MPD.pdf2.UVY1A222MPD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UVY Ripple Current @ Low Frequency 705mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 810.75mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16157
UVY1A222MPD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 2200µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVY1A222MPD1TD
UVY1A222MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL