UVR2D010MED1TD
NichiconNichicon
UVR2D010MED1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR2D010MED1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: 1.UVR2D010MED1TD.pdf2.UVR2D010MED1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR2D010MED1TD
Număr parc UVR2D010MED1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1645784 pcs Fișa cu date 1.UVR2D010MED1TD.pdf2.UVR2D010MED1TD.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.2mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12836-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1µF