UVR2AR33MDD1TD
NichiconNichicon
UVR2AR33MDD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR2AR33MDD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UVR2AR33MDD1TD.pdf2.UVR2AR33MDD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR2AR33MDD1TD
Număr parc UVR2AR33MDD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2017808 pcs Fișa cu date 1.UVR2AR33MDD1TD.pdf2.UVR2AR33MDD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12825-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 0.33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 0.33µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVR2AR47MDA
UVR2AR47MDA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 7067 pcs
Descarca: UVR2AR47MDA.pdf
RFQ
UVR2AR33MDA
UVR2AR33MDA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 5049 pcs
Descarca: UVR2AR33MDA.pdf
RFQ
UVR2AR33MDD
UVR2AR33MDD